1.  R. Acuna Jr., ATL

2.  C. Yelich, MIL

3.  C. Bellinger, LAD

4.  Mookie Betts, LAD

5.  Trevor Story, COL

6.  Trea Turner, WSH

7.  Jacob deGrom, NYM

8.  Nolan Arenado, COL

9.  Juan Soto, WSH

10.  Max Scherzer, WSH

11.  F. Freeman, ATL

12.  W. Buehler, LAD

13.  F. Tatis Jr., SD

14.  Bryce Harper, PHI

15.  S. Marte, ARI

16.  Jack Flaherty, STL

17.  Javier Baez, CHC

18.  S. Strasburg, WSH

19.  C. Blackmon, COL

20.  Pete Alonso, NYM

21.  Ozzie Albies, ATL

22.  Ketel Marte, ARI

23.  C. Kershaw, LAD

24.  Luis Castillo, CIN

25.  Anthony Rizzo, CHC

26.  Keston Hiura, MIL

27.  Kris Bryant, CHC

28.  Manny Machado, SD

29.  P. Corbin, WSH

30.  P. Goldschmidt, STL

31.  Aaron Nola, PHI

32.  Chris Paddack, SD

33.  J. Villar, MIA

34.  Tommy Pham, SD

35.  Yu Darvish, CHC

36.  Josh Hader, MIL

37.  E. Suarez, CIN

38.  Marcell Ozuna, ATL

39.  Victor Robles, WSH

40.  J.T. Realmuto, PHI

41.  Kirby Yates, SD

42.  Josh Bell, PIT

43.  N. Castellanos, CIN

44.  Trevor Bauer, CIN

45.  Max Muncy, LAD

46.  Jeff McNeil, NYM

47.  Sonny Gray, CIN

48.  M. Moustakas, CIN

49.  B. Woodruff, MIL

50.  Zack Wheeler, PHI

51.  Rhys Hoskins, PHI

52.  Mike Soroka, ATL

53.  M. Conforto, NYM

54.  Kenley Jansen, LAD

55.  Edwin Diaz, NYM

56.  E. Escobar, ARI

57.  Corey Seager, LAD

58.  David Dahl, COL

59.  M. Bumgarner, ARI

60.  K. Hendricks, CHC

61.  K. Schwarber, CHC

62.  Zac Gallen, ARI

63.  David Price, LAD

64.  D. Lamet, SD

65.  Amed Rosario, NYM

66.  Max Fried, ATL

67.  Craig Kimbrel, CHC

68.  Justin Turner, LAD

69.  R. Iglesias, CIN

70.  Lorenzo Cain, MIL

71.  Hector Neris, PHI

72.  Robbie Ray, ARI

73.  W. Contreras, CHC

74.  Julio Urias, LAD

75.  B. Reynolds, PIT

76.  Jean Segura, PHI

77.  Adam Eaton, WSH

78.  G. Marquez, COL

79.  Paul DeJong, STL

80.  S. Doolittle, WSH

81.  Tommy Edman, STL

82.  A. Bradley, ARI

83.  Gavin Lux, LAD

84.  D. Gregorius, PHI

85.  Luke Weaver, ARI

86.  A. McCutchen, PHI

87.  G. Gallegos, STL

88.  J.D. Davis, NYM

89.  Keone Kela, PIT

90.  Joe Musgrove, PIT

91.  C. Walker, ARI

92.  M. Foltynewicz, ATL

93.  Scott Kingery, PHI

94.  C. Martinez, STL

95.  M. Stroman, NYM

96.  A. Garcia, MIL

97.  David Peralta, ARI

98.  Caleb Smith, MIA

99.  Will Smith, ATL

100.  Wilson Ramos, NYM

101.  Eric Hosmer, SD

102.  Joey Lucchesi, SD

103.  Will Smith, LAD

104.  Kevin Newman, PIT

105.  Mark Melancon, ATL

106.  Mitch Keller, PIT

107.  Ryan McMahon, COL

108.  Jon Gray, COL

109.  Ryan Braun, MIL

110.  Joey Votto, CIN

111.  Daniel Murphy, COL

112.  Kolten Wong, STL

113.  D. Swanson, ATL

114.  Nick Senzel, CIN

115.  Chris Archer, PIT

116.  B. Anderson, MIA

117.  Miles Mikolas, STL

118.  Joc Pederson, LAD

119.  S. Alcantara, MIA

120.  A. DeSclafani, CIN

121.  A. Aquino, CIN

122.  Jose Quintana, CHC

123.  G. Hampson, COL

124.  Emilio Pagan, SD

125.  G. Richards, SD

126.  Shogo Akiyama, CIN

127.  A.J. Pollock, LAD

128.  Steven Matz, NYM

129.  Seth Lugo, NYM

130.  Cole Hamels, ATL

131.  Adrian Houser, MIL

132.  S. Castro, WSH

133.  Wil Myers, SD

134.  C. Dickerson, MIA

135.  B. Kintzler, MIA

136.  G. Polanco, PIT

137.  Dustin May, LAD

138.  Scott Oberg, COL

139.  R. Stripling, LAD

140.  M. Yastrzemski, SF

141.  Alex Wood, LAD

142.  Carson Kelly, ARI

143.  Sam Hilliard, COL

144.  J. Samardzija, SF

145.  Trent Grisham, SD

146.  Pablo Lopez, MIA

147.  Robinson Cano, NYM

148.  D. Betances, NYM

149.  Rick Porcello, NYM

150.  Johnny Cueto, SF

151.  M. Dubon, SF

152.  Yadier Molina, STL

153.  Jorge Alfaro, MIA

154.  Wade Davis, COL

155.  Daniel Hudson, WSH

156.  Omar Narvaez, MIL

157.  Justin Smoak, MIL

158.  K. Kim, STL

159.  Buster Posey, SF

160.  Brandon Nimmo, NYM

161.  Tony Watson, SF

162.  Drew Pomeranz, SD

163.  Yimi Garcia, MIA

164.  Dakota Hudson, STL

165.  Jesus Aguilar, MIA

166.  A. Sanchez, WSH

167.  Josh Lindblom, MIL

168.  Kevin Gausman, SF

169.  Dylan Carlson, STL NRI

170.  Tyler Rogers, SF

171.  Andres Munoz, SD

172.  Jon Berti, MIA

173.  Austin Riley, ATL

174.  Ian Happ, CHC

175.  Andrew Miller, STL

176.  J. Yamamoto, MIA

177.  Kole Calhoun, ARI

178.  P. Johnson, SD

179.  M. Carpenter, STL

180.  Kyle Finnegan, WSH MiLB

181.  Blake Treinen, LAD

182.  Jordan Hicks, STL IL60

183.  Nick Ahmed, ARI

184.  F. Peralta, MIL

185.  C. Kieboom, WSH

186.  Jon Lester, CHC

187.  D. Robertson, PHI IL60

188.  Luke Jackson, ATL

189.  Corey Knebel, MIL

190.  Brandon Belt, SF

191.  Jesse Winker, CIN

192.  J. Profar, SD

193.  E. Inciarte, ATL

194.  H. Kendrick, WSH

195.  S. Howard, PHI MiLB

196.  Y. Cespedes, NYM

197.  Colin Moran, PIT

198.  Kevin Ginkel, ARI

199.  Nick Markakis, ATL

200.  Kyle Crick, PIT

201.  Eric Thames, WSH

202.  Tyler Mahle, CIN

203.  T. d'Arnaud, ATL

204.  Sean Newcomb, ATL

205.  Matt Strahm, SD

206.  Adam Frazier, PIT

207.  S. Anderson, SF MiLB

208.  Wade Miley, CIN

209.  Merrill Kelly, ARI

210.  M. Gore, SD NRI

211.  Sixto Sanchez, MIA MiLB

212.  Ryne Stanek, MIA

213.  Mike Leake, ARI

214.  Trevor Gott, SF

215.  Kurt Suzuki, WSH

216.  Pedro Baez, LAD

217.  Ian Anderson, ATL NRI

218.  Ryan Helsley, STL

219.  Alex Reyes, STL MiLB

220.  Cal Quantrill, SD

221.  Ian Desmond, COL

222.  John Brebbia, STL

223.  Jason Heyward, CHC

224.  A. Dickerson, SF

225.  Jairo Diaz, COL

226.  Kyle Wright, ATL

227.  S. Dominguez, PHI

228.  G. Cooper, MIA

229.  Austin Voth, WSH

230.  Luis Urias, MIL

231.  F. Mejia, SD

232.  Nick Pivetta, PHI

233.  Corbin Burnes, MIL

234.  Chris Taylor, LAD

235.  Orlando Arcia, MIL

236.  Brian Dozier, SD NRI

237.  Jake Arrieta, PHI

238.  Will Harris, WSH

239.  Jose Urena, MIA

240.  Zach Eflin, PHI

241.  Evan Longoria, SF

242.  Freddy Galvis, CIN

243.  Jake Lamb, ARI

244.  Zach Davies, SD

245.  F. Cordero, SD

246.  Dexter Fowler, STL

247.  Wilmer Flores, SF

248.  Eric Lauer, MIL

249.  Tyler O'Neill, STL

250.  Z. McKinstry, LAD MiLB

251.  W. Mathisen, ARI MiLB

252.  F. Vazquez, PIT RST

253.  H. Bader, STL

254.  Roel Ramirez, STL NRI

255.  Emilio Vargas, ARI MiLB

256.  A. Goudeau, COL MiLB

257.  V. Gonzalez, LAD MiLB

258.  V. Velasquez, PHI

259.  Mark Payton, CIN

260.  A. Cabrera, WSH

261.  Isan Diaz, MIA

262.  B. Rodgers, COL

263.  Jarrod Dyson, PIT

264.  Drew Smyly, SF

265.  R. Stephenson, CIN

266.  Alec Bohm, PHI UDP

267.  Michael Wacha, NYM

268.  Justin Wilson, NYM

269.  Brent Suter, MIL

270.  Nico Hoerner, CHC

271.  J. Stallings, PIT

272.  Jay Bruce, PHI

273.  Josh Rojas, ARI

274.  Hunter Pence, SF

275.  T. Chatwood, CHC

276.  Roenis Elias, WSH

277.  R. Zimmerman, WSH

278.  A. Wainwright, STL

279.  Tony Gonsolin, LAD

280.  Craig Stammen, SD

281.  B. Crawford, SF

282.  T. Barnhart, CIN

283.  Adam Kolarek, LAD

284.  T. Williams, PIT

285.  Roman Quinn, PHI

286.  E. Hernandez, MIA

287.  Yan Gomes, WSH

288.  Miguel Rojas, MIA

289.  Adam Haseley, PHI

290.  Shane Greene, ATL

291.  Amir Garrett, CIN

292.  Curt Casali, CIN

293.  Chris Martin, ATL

294.  M. Lorenzen, CIN

295.  Josh Naylor, SD

296.  F. Hernandez, ATL NRI

297.  Joe Kelly, LAD

298.  Ryon Healy, MIL MiLB

299.  T. Anderson, SF

300.  Tyler Flowers, ATL

301.  Lewis Brinson, MIA

302.  Yoan Lopez, ARI

303.  Raimel Tapia, COL

304.  Rowan Wick, CHC

305.  Dominic Smith, NYM

306.  Johan Camargo, ATL

307.  Matt Wieters, STL

308.  D. Leon, STL

309.  K. Hernandez, LAD

310.  Alex Claudio, MIL

311.  Pedro Strop, CIN

312.  Austin Hedges, SD

313.  Kyle Freeland, COL

314.  B. Graterol, LAD

315.  John Gant, STL

316.  Hector Rondon, ARI

317.  Andrew Chafin, ARI

318.  Darren O'Day, ATL

319.  C. Estevez, COL

320.  Bryse Wilson, ATL MiLB

321.  Luis Patino, SD NRI

322.  Tony Wolters, COL

323.  J. Jeffress, CHC

324.  James Pazos, COL

325.  Junior Guerra, ARI

326.  Ray Black, MIL

327.  V. Caratini, CHC

328.  Lucas Sims, CIN

329.  Stephen Vogt, ARI

330.  R. Rodriguez, PIT

331.  Jose Alvarez, PHI

332.  Michael Feliz, PIT

333.  S. Souza Jr., CHC

334.  B. Anderson, MIL

335.  David Bote, CHC

336.  Brad Wieck, CHC

337.  Jed Lowrie, NYM

338.  J. Familia, NYM

339.  Joe Ross, WSH

340.  Alex Young, ARI

341.  Wander Suero, WSH

342.  Austin Gomber, STL

343.  Cole Tucker, PIT MiLB

344.  Logan Webb, SF

345.  Jason Kipnis, CHC NRI

346.  Austin Dean, STL MiLB

347.  Jarlin Garcia, SF

348.  Tanner Rainey, WSH

349.  Josh VanMeter, CIN

350.  Adam Morgan, PHI