1.  R. Acuna Jr., ATL

2.  Mike Trout, LAA

3.  C. Yelich, MIL

4.  C. Bellinger, LAD

5.  Mookie Betts, LAD

6.  F. Lindor, CLE

7.  Trevor Story, COL

8.  Gerrit Cole, NYY

9.  Trea Turner, WSH

10.  Jacob deGrom, NYM

11.  Nolan Arenado, COL

12.  Juan Soto, WSH

13.  Max Scherzer, WSH

14.  F. Freeman, ATL

15.  Jose Ramirez, CLE

16.  Alex Bregman, HOU

17.  J.D. Martinez, BOS

18.  W. Buehler, LAD

19.  F. Tatis Jr., SD

20.  A. Rendon, LAA

21.  Rafael Devers, BOS

22.  Bryce Harper, PHI

23.  J. Verlander, HOU

24.  S. Marte, ARI

25.  Jack Flaherty, STL

26.  Javier Baez, CHC

27.  S. Strasburg, WSH

28.  X. Bogaerts, BOS

29.  Shane Bieber, CLE

30.  Jose Altuve, HOU

31.  Y. Alvarez, HOU

32.  C. Blackmon, COL

33.  Pete Alonso, NYM

34.  Ozzie Albies, ATL

35.  G. Torres, NYY

36.  A. Meadows, TB

37.  G. Springer, HOU

38.  Ketel Marte, ARI

39.  C. Kershaw, LAD

40.  A. Mondesi, KC

41.  Luis Castillo, CIN

42.  Anthony Rizzo, CHC

43.  Blake Snell, TB

44.  Keston Hiura, MIL

45.  M. Clevinger, CLE

46.  Nelson Cruz, MIN

47.  Kris Bryant, CHC

48.  C. Morton, TB

49.  P. Corbin, WSH

50.  Manny Machado, SD

51.  P. Goldschmidt, STL

52.  Yoan Moncada, CWS

53.  Chris Paddack, SD

54.  Eloy Jimenez, CWS

55.  J. Villar, MIA

56.  Matt Olson, OAK

57.  W. Merrifield, KC

58.  Aaron Nola, PHI

59.  V. Guerrero Jr., TOR

60.  Aaron Judge, NYY

61.  Zack Greinke, HOU

62.  Bo Bichette, TOR

63.  Lucas Giolito, CWS

64.  Tommy Pham, SD

65.  Yu Darvish, CHC

66.  Jose Abreu, CWS

67.  Josh Hader, MIL

68.  E. Suarez, CIN

69.  G. Stanton, NYY

70.  DJ LeMahieu, NYY

71.  Eddie Rosario, MIN

72.  Marcell Ozuna, ATL

73.  Marcus Semien, OAK

74.  Victor Robles, WSH

75.  J.T. Realmuto, PHI

76.  J. Donaldson, MIN

77.  R. Laureano, OAK

78.  Jorge Soler, KC

79.  Josh Bell, PIT

80.  Kirby Yates, SD

81.  Matt Chapman, OAK

82.  N. Castellanos, CIN

83.  Tyler Glasnow, TB

84.  A. Chapman, NYY

85.  Tim Anderson, CWS

86.  Jose Berrios, MIN

87.  Max Muncy, LAD

88.  Luis Robert, CWS

89.  Trevor Bauer, CIN

90.  Joey Gallo, TEX

91.  Carlos Correa, HOU

92.  M. Brantley, HOU

93.  Roberto Osuna, HOU

94.  Jeff McNeil, NYM

95.  Corey Kluber, TEX

96.  Sonny Gray, CIN

97.  M. Moustakas, CIN

98.  Liam Hendriks, OAK

99.  B. Woodruff, MIL

100.  Zack Wheeler, PHI

101.  Mike Soroka, ATL

102.  A. Benintendi, BOS

103.  Kenley Jansen, LAD

104.  Edwin Diaz, NYM

105.  Brad Hand, CLE

106.  C. Santana, CLE

107.  Jorge Polanco, MIN

108.  Taylor Rogers, MIN

109.  Lance Lynn, TEX

110.  Gary Sanchez, NYY

111.  E. Rodriguez, BOS

112.  M. Conforto, NYM

113.  Rhys Hoskins, PHI

114.  Corey Seager, LAD

115.  Franmil Reyes, CLE

116.  Oscar Mercado, CLE

117.  Ken Giles, TOR

118.  C. Carrasco, CLE

119.  F. Montas, OAK

120.  Hyun-Jin Ryu, TOR

121.  Shohei Ohtani, LAA

122.  M. Bumgarner, ARI

123.  E. Escobar, ARI

124.  K. Hendricks, CHC

125.  David Price, LAD

126.  D. Lamet, SD

127.  David Dahl, COL

128.  Max Kepler, MIN

129.  Max Fried, ATL

130.  K. Schwarber, CHC

131.  Zac Gallen, ARI

132.  Amed Rosario, NYM

133.  Miguel Sano, MIN

134.  Justin Turner, LAD

135.  Craig Kimbrel, CHC

136.  R. Iglesias, CIN

137.  Hector Neris, PHI

138.  Y. Grandal, CWS

139.  Elvis Andrus, TEX

140.  Jesus Luzardo, OAK

141.  Matthew Boyd, DET

142.  Robbie Ray, ARI

143.  Lorenzo Cain, MIL

144.  Nick Anderson, TB

145.  B. Workman, BOS

146.  W. Contreras, CHC

147.  Mike Minor, TEX

148.  Khris Davis, OAK

149.  E. Encarnacion, CWS

150.  Kenta Maeda, MIN

151.  Cavan Biggio, TOR

152.  Julio Urias, LAD

153.  Yuli Gurriel, HOU

154.  Danny Santana, TEX

155.  L. Gurriel Jr., TOR

156.  Hansel Robles, LAA

157.  Alex Colome, CWS

158.  G. Marquez, COL

159.  Andrew Heaney, LAA

160.  Kyle Tucker, HOU

161.  B. Reynolds, PIT

162.  A. Bradley, ARI

163.  Sean Manaea, OAK

164.  Jake Odorizzi, MIN

165.  S. Doolittle, WSH

166.  L. McCullers Jr., HOU

167.  Byron Buxton, MIN

168.  Jose Leclerc, TEX

169.  Adam Eaton, WSH

170.  Paul DeJong, STL

171.  Jean Segura, PHI

172.  Mallex Smith, SEA

173.  Luke Weaver, ARI

174.  Mitch Garver, MIN

175.  Justin Upton, LAA

176.  Tommy Edman, STL

177.  James Paxton, NYY

178.  M. Tanaka, NYY

179.  Gavin Lux, LAD

180.  G. Gallegos, STL

181.  Keone Kela, PIT

182.  Joe Musgrove, PIT

183.  M. Foltynewicz, ATL

184.  D. Gregorius, PHI

185.  J.D. Davis, NYM

186.  Joe Jimenez, DET

187.  A. McCutchen, PHI

188.  C. Martinez, STL

189.  M. Stroman, NYM

190.  Yasiel Puig, FA

191.  Hunter Dozier, KC

192.  Ian Kennedy, KC

193.  Will Smith, ATL

194.  Mark Melancon, ATL

195.  Scott Kingery, PHI

196.  Shin-Soo Choo, TEX

197.  C. Walker, ARI

198.  Caleb Smith, MIA

199.  Alex Verdugo, BOS

200.  W. Calhoun, TEX

201.  Brandon Lowe, TB

202.  A. Garcia, MIL

203.  S. Perez, KC

204.  Jon Gray, COL

205.  David Peralta, ARI

206.  Joey Lucchesi, SD

207.  Luke Voit, NYY

208.  Ryan Braun, MIL

209.  Mitch Keller, PIT

210.  Kevin Newman, PIT

211.  Jose Urquidy, HOU

212.  Eric Hosmer, SD

213.  Wilson Ramos, NYM

214.  Kolten Wong, STL

215.  Daniel Murphy, COL

216.  C.J. Cron, DET

217.  Ryan McMahon, COL

218.  Dylan Bundy, LAA

219.  Chris Archer, PIT

220.  Rougned Odor, TEX

221.  D. Keuchel, CWS

222.  Joey Votto, CIN

223.  C. Hernandez, CLE

224.  R. Yarbrough, TB

225.  Will Smith, LAD

226.  B. Anderson, MIA

227.  A.J. Puk, OAK

228.  Gio Urshela, NYY

229.  Mark Canha, OAK

230.  M. Andujar, NYY

231.  Brendan McKay, TB MiLB

232.  Y. Chirinos, TB

233.  S. Alcantara, MIA

234.  Nick Senzel, CIN

235.  A. DeSclafani, CIN

236.  Josh James, HOU

237.  G. Richards, SD

238.  Jose Quintana, CHC

239.  Miles Mikolas, STL

240.  Steven Matz, NYM

241.  Adrian Houser, MIL

242.  Joc Pederson, LAD

243.  D. Swanson, ATL

244.  M. Kopech, CWS MiLB

245.  Emilio Pagan, SD

246.  Cole Hamels, ATL

247.  S. Castro, WSH

248.  A.J. Pollock, LAD

249.  R. Stripling, LAD

250.  Trey Mancini, BAL

251.  Mychal Givens, BAL

252.  Nomar Mazara, CWS

253.  Nick Solak, TEX

254.  G. Polanco, PIT

255.  R. Grichuk, TOR

256.  Seth Lugo, NYM

257.  Wil Myers, SD

258.  Yandy Diaz, TB

259.  H. Renfroe, TB

260.  C. Dickerson, MIA

261.  G. Hampson, COL

262.  Luis Arraez, MIN

263.  M. Yastrzemski, SF

264.  Dustin May, LAD

265.  J. Samardzija, SF

266.  Pablo Lopez, MIA

267.  Brett Gardner, NYY

268.  Ryan Pressly, HOU

269.  Renato Nunez, BAL

270.  Aaron Civale, CLE MiLB

271.  Willy Adames, TB

272.  Dylan Cease, CWS

273.  A. Aquino, CIN

274.  Omar Narvaez, MIL

275.  Trent Grisham, SD

276.  Shogo Akiyama, CIN

277.  Scott Oberg, COL

278.  G. Canning, LAA

279.  C. Vazquez, BOS

280.  M. Gonzales, SEA

281.  Carson Kelly, ARI

282.  T. Stella, LAA

283.  M. Pineda, MIN

284.  Johnny Cueto, SF

285.  M. Chavis, BOS

286.  Yadier Molina, STL

287.  Rich Hill, MIN

288.  Alex Wood, LAD

289.  A. Simmons, LAA

290.  J. Schoop, DET

291.  Rick Porcello, NYM

292.  Robinson Cano, NYM

293.  B. Kintzler, MIA

294.  A. Sanchez, WSH

295.  Kyle Seager, SEA

296.  R. Lopez, CWS

297.  Chris Bassitt, OAK

298.  Jo Adell, LAA NRI

299.  Austin Riley, ATL

300.  Kole Calhoun, ARI

301.  Austin Hays, BAL

302.  N. Eovaldi, BOS

303.  J.A. Happ, NYY

304.  Jorge Alfaro, MIA

305.  Dee Gordon, SEA

306.  Daniel Hudson, WSH

307.  M. Carpenter, STL

308.  D. Betances, NYM

309.  Dakota Hudson, STL

310.  Brandon Nimmo, NYM

311.  Ian Happ, CHC

312.  John Means, BAL

313.  Tony Watson, SF

314.  D. Santana, CLE

315.  Justin Smoak, MIL

316.  Sean Murphy, OAK

317.  Nick Madrigal, CWS NRI

318.  Julio Teheran, LAA

319.  Kyle Gibson, TEX

320.  Mitch Haniger, SEA

321.  Wade Davis, COL

322.  Jesus Aguilar, MIA

323.  Kevin Pillar, BOS

324.  Sam Hilliard, COL

325.  H. Kendrick, WSH

326.  M. Cabrera, DET

327.  Kevin Gausman, SF

328.  D. Castillo, TB

329.  Buster Posey, SF

330.  Niko Goodrum, DET

331.  Nick Ahmed, ARI

332.  Brandon Belt, SF

333.  T. Hernandez, TOR

334.  Adam Ottavino, NYY

335.  J. Montgomery, NYY

336.  Hunter Harvey, BAL

337.  Dylan Carlson, STL NRI

338.  Travis Shaw, TOR

339.  F. Mejia, SD

340.  Jon Lester, CHC

341.  Chad Green, NYY

342.  Josh Lindblom, MIL

343.  C. Kieboom, WSH

344.  J. Profar, SD

345.  M. Dubon, SF

346.  Jesse Winker, CIN

347.  A. Santander, BAL

348.  Evan Longoria, SF

349.  Mike Fiers, OAK

350.  H. Alberto, BAL